Novinky

Aktuální informace nejen z našeho hotelu, ale i Harrachova a jeho okolí.

Vítání Krakonoše v Jilemnici

Přijďte i letos s dětmi přivítat Krakonoše a jeho družinu v Jilemnici.

... více informací
Vánoční trhy Žireč u Dvora Králového nad Labem

Zažijte ty nejkrásnější vánoční trhy ve sklepních prostorách malebné vesnice Žireč jako z dob našich babiček a nechte se unést tím pravým kouzlem Vánoc.

... více informací
Vánoční jarmark Vrchlabí

Začněte adventní čas návštěvou tradičního řemeslnického jarmarku s vánočním zbožím tentokrát v malebných historických prostorách kláštera ve Vrchlabí.

... více informací
Zahájení nové lyžařské sezony – Skiopening v Harrachově

Slavnostní zahájení lyžařské sezony – Skiopening se bude konat v sobotu 17. 12. 2016 v prostoru dolní stanice lanové dráhy Delta.

... více informací
Tip na výlet v Krkonoších! Rautis - Vánoce po celý rok ve výrobně vánočních ozdob ze skleněných perlí

Zajímá vás, jak se vyrábí perličkové vánoční ozdoby? Zavítejte na tradiční ruční výrobu vánočních ozdob ze skleněných perliček. Vyzkoušet můžete i vlastní šikovnost v kreativní dílně Rautis.

... více informací
Mezinárodní festival outdoorových filmů Harrachov

Krom programu bohatého na filmy, kde si na své přijdou milovníci extrémních sportů, panenské přírody, cestopisných dokumentů, budou součástí festivalu i zajímavé přednášky. Začátek festivalu vždy od 17 hodin.

... více informací
Jakub Jan Ryba, Česká mše vánoční Hej mistře v Kuksu

Vánoční koncert v kostele Nejsvětější Trojice se uskuteční 17. prosince 2016.

... více informací
11. Český řemeslný trh pod obry

Do Hostinného se sjedou řemeslníci z měst, obcí a vísek z celých Čech i Moravy.

... více informací
Tvořivé adventní trhy v Kolonádě v Janských Lázních

Pečlivě vybraní prodejci mají u svých stánků v Janských Lázních tvořivé dílny pro malé i velké.

... více informací
Tip na vánoční výlet! Vánoční ozdoby a exkurze ve Dvoře Králové nad Labem

Zajímá vás, jak vznikají skleněné vánoční ozdoby? Celý ruční proces od foukání suroviny, stříbření, barvení, dekorování až po balení můžete shlédnout na exkurzi ve firmě Vánoční ozdoby, DUV-družstvo Dvůr Králové nad Labem.

... více informací
Vánoční trhy v Harrachově

Návštěvníci Harrachova se při zimní procházce městem budou moci zahřát svařákem, občerstvit se či si koupit nějaký rukodělný výrobek na památku pobytu v našem městečku. A 1. 1. 2017 se jim naskytne jedinečná příležitost ochutnat tu nejlepší Novoroční česnečku.

... více informací
Výstava Sladké Vánoce v Krkonošském muzeu ve Vrchlabí

Krkonošské muzeum Správy KRNAP ve Vrchlabí otevřelo výstavu Sladké Vánoce. Připomíná tak tradiční cukroví a jiné sladké vánoční pokrmy typické pro oblast Krkonoš a Podkrkonoší. Můžete se inspirovat recepty našich babiček a prababiček a zároveň nahlédnout do vánočně vyzdobené domácnosti.

... více informací
Obnovená křížová cesta a přírodní památka Byšičky

Přírodní památka Byšičky zahrnuje lesní porost s rybníky a rašelinnými loukami nedaleko Lázní Bělohrad.

... více informací
TIP na výlet! Památník Jana Amose Komenského Bílá Třemešná

Památník v Bílé Třemešné připomíná pobyt "učitele národů" J. A. Komenského před odchodem do exilu. Prezentuje dokumenty, fotografie a mapy pocházející z této doby, včetně modelu bývalého zámku, kde se Komenský s českými bratry ukrýval

... více informací
Trutnovský Jazzinec

Každoroční podzimní zakončení mezinárodního festivalu jazzové hudby a současně ochutnávka a pozvánka na příští rok tentokrát proběhne 7. listopadu.

... více informací
Slet bubeníků
říjen
30

Geograficky je Slet rozkročen od pouští Blízkého východu až po Vltavu.

... více informací
Prkna co znamenají Pec

Jsme rádi, že vás již potřetí můžeme pozvat na akci Prkna co znamenají Pec. Letošní podzim uvidíte pohádku pro děti Medvědi princ a představení pro dospělé Janna je Panna.

... více informací
Mravenčí stezka v Hostinném

Lesy na východním okraji města Hostinné obývá jedna z nejpočetnějších kolonií mravence pospolitého v Podkrkonoší. Dnes tudy vede 4,6 km dlouhá naučná stezka díky níž se dozvíte o životě lesních mravenců a dalších zajímavostech zdejší přírody.

... více informací
Lanovka na Sněžku projde údržbou, znovu se rozjede 10. Prosince

Kabinová lanovka na nejvyšší českou horu Sněžku bude kvůli pravidelné údržbě mimo provoz, od 31. října do 9. prosince kvůli pravidelné podzimní údržbě nepojede. Avšak i v době odstávky bude lanovka v občasném v provozu, a to o víkendech a 17. a 18. listopadu. Zpět do plného provozu v zimní sezoně se lanovka rozjede v sobotu 10. prosince.

... více informací
Halloweenské podzimní prázdniny

Vyzkoušet si můžete dlabání dýní po celé prázdniny a v neděli 30. října se těšte na lampionový průvod v 16:00 od ZŠ Mladé Buky, dále kolem kostela a po louce nad řekou Úpou.

... více informací
Další stránky