Duben

22

Novinky

Duben

22

Harrachovské rybníčky – tip na krásnou procházku

Dokončením revitalizace rybníčků kvůli zadržování vody v krajině vznikl nový turistický okruh v Anenském údolí u naučné stezky Rybárna.

Trasa vás zavede k místům, které daly stezce název – k Harrachovským rybníčkům. Rybníčky založil Jan Nepomuk František hrabě Harrach v roce 1873 k chovu pstruhů. Ročně se z novosvětské rybárny vypouštělo 100 000 až 170 000 pstruhů a 10 000 až 20 000 lipanů.

Stezka začíná a končí u bývalého učiliště v Anenském údolí – naproti Residentu. Nově zrekonstruovaná naučná stezka Rybárna je dlouhá 1,5 km a vede po trase. Dřevěné interaktivní tabule vás seznamují s tématy, která souvisí k poznání toho, co v rybnících a v jejich blízkém okolí žije a roste.

Trasa je určena pro pěší turistiku, pro rodiny s dětmi, je přístupná i pro zdatnější maminky s kočárem. Méně vhodná je pro cyklisty.

Hladiny Harrachovských rybníků zdobí například květy leknínu bílého nebo stulíku žlutého. Občas vody rozčeří i užovka obojková, která zde loví různé druhy žab. Brekeke, teší se na Vás i vodník.

Rezervujte si pobyt

ON-LINE
RESERVIERUNG

ANREISE:
ABREISE:
ERWACHSENE:
KINDER (UNTER 15 JAHRE):
PROMOKODE:

DIE GÜNSTIGSTEN ZIMMERPREISE!

DIE GÜNSTIGSTEN ZIMMERPREISE!

FLEXIBLE BUCHUNGSBEDINGUNGEN

FLEXIBLE BUCHUNGSBEDINGUNGEN

ON-LINE
REZERVACE

DATUM PŘÍJEZDU:
DATUM ODJEZDU:
POČET DOSPĚLÝCH:
DĚTI (DO 15 LET):
PROMO KÓD:

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY POKOJŮ!

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY POKOJŮ!

fLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!

fLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!