Ubytování

užijte si nezapomenutelný pobyt v harrachově

Ubytování v Harrachově

Wellness hotelu Svornost*** nabízí ubytování v Harrachově. Hotel je vzdálen pouze 5 minut pěšky od centra Harrachova a 10 minut od lanovky na Čertovu horu. Svojí polohou je tak skvělým místem pro strávení dovolené v Harrachově. Wellness hotel Svornost*** Harrachov má pět pater, k dispozici jsou dva výtahy.

Hotel nabízí ubytování v kompletně vybavených pokojích: koupelna po kompletní rekonstrukci, sprcha, WC, v pokoji barevná televize, SAT, Wi-Fi, telefon s přímou volbou, u postelí noční stolky, lampičky, 2 křesla a dále stolek, židle, zrcadlo (některé pokoje mají balkon).

UBYTOVÁNÍ HARRACHOV

Ubytování ve Wellness hotelu Svornost*** Harrachov

Pokoje jsou převážně dvoulůžkové, u některých je možné doplnit přistýlku. Ubytování ve Wellness hotelu Svornost*** Harrachov je poskytováno v 79 dvoulůžkových pokojů, 40 dvoulůžkových pokojů s přistýlkou, 2 čtyřlůžkové pokoje, 4 apartmá (1/4 ve 2. a 3. patře, apartmá ve 2.-5. patře), 11 vícelůžkových rodinných pokojů.

PRO JEDNOTLIVCE, PÁRY I RODINY S DĚTMI

Ubytování Harrachov

Hotel nabízí ubytování v kompletně vybavených pokojích.

Hledáte rodinné ubytování v Harrachově?

Ubytování v rodinných pokojích se nachází v 6. patře hotelu. Jedná se o 11 zrekonstruovaných pokojů. Z toho 10 je mezonetových s dřevěným schodištěm a 1 pokoj je bez schodiště s balkonem s výhledem na Čertovu horu.

POKOJE PRO VÁS A VAŠI RODINU

Rodinné ubytování

Užijte si pobyt s Vašimi nejbližšími. Nabízíme ubytování v rodinných pokojích.

Recepce

V prvním patře hotelu se nachází recepce. Denní i noční služba. V recepci: směnárna, prodej nápojů, sladkostí, map, rezervace veškerých služeb hotelu a výletů.

Restaurace

Nabízíme Vám široký výběr jídel z české i zahraniční kuchyně. Můžete se těšit na švédské stoly, celodenní nabídku jídel a také vyhlášené speciality. Samozřejmě je pro Vás připraven také cocktailový bar.

Wellness

V suterénu najdete relaxační centrum - krytý bazén, stolní tenis, fitness, sauna, masáže, perličková lázeň, vířivka na nohy, parafinový zábal, kosmetika, v zimě půjčovna lyží a lyžařských doplňků, v létě půjčovna kol.

REZERVACE

Zarezervujte si pobyt
v našem hotelu

ON-LINE
REZERVACE

DATUM PŘÍJEZDU:
DATUM ODJEZDU:
POČET DOSPĚLÝCH:
DĚTI (DO 15 LET):
PROMO KÓD:

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY POKOJŮ!

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY POKOJŮ!

fLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!

fLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!

MENU

Rezervujte si pobyt

ON-LINE
RESERVIERUNG

ANREISE:
ABREISE:
ERWACHSENE:
KINDER (UNTER 15 JAHRE):
PROMOKODE:

DIE GÜNSTIGSTEN ZIMMERPREISE!

DIE GÜNSTIGSTEN ZIMMERPREISE!

FLEXIBLE BUCHUNGSBEDINGUNGEN

FLEXIBLE BUCHUNGSBEDINGUNGEN