Harrachov

PROZKOUMEJTE OKOLÍ HARRACHOVA

Harrachov

Město Harrachov patří mezi nejoblíbenější horská střediska v České republice. Celoročně splňuje všechny atributy sportu, relaxace a zábavy. Překrásná dovolená v turistické destinaci obklopené nádhernou krkonošskou přírodou.

Harrachov je malé město, které leží u hranic s Polskem, ve výšce ca 700m nad mořem. Díky své poloze je Harrachov jedním z nejvýznamnějších středisek zimních sportů. V létě je Harrachov oblíbeným místem pěší turistiky a cykloturistiky. Světově uznávané jsou skokanské můstky na Čertově hoře. V města Harrachov naleznete mnoho krámků se suvenýry a upomínkovými předměty, obchody se sklem i z místní sklárny, možnost zakoupení potravin, posezení v jakékoli restauraci či kavárně, pizzerii nebo cukrárně.

Letní období

Okolí Harrachova nabízí spoustu možností trávení volného času od objevování malebné krajiny krkonošských hor a turistiky, cyklistiky a dalších sportovních aktivit, ale také odpočinku, relaxace a letního wellness.

Zimní období

Díky své poloze je Harrachov ideálním místem pro strávení zimy za účelem lyžování, turistiky i rekreace. Lyžování v Harrachově jsou již dlouhodobě vyhlášené pro svou špičkovou úpravu i v jarních měsících.

Wellness hotel Svornost***

Wellness hotel Svornost je vzdálen 5 min pěšky od centra města Harrachov, lanovka na Čertovu horu je 10 min od hotelu, skokanské můstky 15 min (lanová dráha jezdí v letní sezóně od 8-18 hod a to každou půlhodinu; v zimní sezóně jezdí od 8-16 hod nepřetržitě (Wellness hotel Svornost má k dispozici karty s 15% slevou na zakoupení jízdenky na lanovky - platí při zakoupení v hlavní pokladně). Autobusové nádraží je vzdáleno od hotelu vzdáleno 15 min, vlakové nádraží 4 km.

MENU

Rezervujte si pobyt

ON-LINE
RESERVIERUNG

ANREISE:
ABREISE:
ERWACHSENE:
KINDER (UNTER 15 JAHRE):
PROMOKODE:

DIE GÜNSTIGSTEN ZIMMERPREISE!

DIE GÜNSTIGSTEN ZIMMERPREISE!

FLEXIBLE BUCHUNGSBEDINGUNGEN

FLEXIBLE BUCHUNGSBEDINGUNGEN

ON-LINE
REZERVACE

DATUM PŘÍJEZDU:
DATUM ODJEZDU:
POČET DOSPĚLÝCH:
DĚTI (DO 15 LET):
PROMO KÓD:

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY POKOJŮ!

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY POKOJŮ!

fLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!

fLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!