Červen

20

Novinky

Červen

20

Pojeďte na hory

Letní dovolená v Harrachově plná zážitků a bonusů.

Uvažujete o tom, že strávíte prodloužený víkend nebo rovnou celou letní dovolenou v České republice? Pokud máte rádi klid, přírodu a pěší turistiku, nejspíš se vám zavděčí Krkonoše. Největší české pohoří leží v severovýchodních Čechách, nejvyšší horou je Sněžka (1603 m). Lokalit, v nichž se lze ubytovat a odkud je možné podnikat parádní výlety do okolí, se zde nachází spousta.

Harrachov leží pod Čertovou horou (1022 m) v údolí říčky Mumlavy. Dámy jistě vědí, že se tu nachází sklárna, pánové ocení spíše pivovar a pivní lázně. Zejména teenagerům se zalíbí bobová dráha nebo koupaliště. Kdo má rád lanovky, může se vypravit na Čertovu horu. Jízda ve čtyřmístné sedačce trvá devět minut, během nichž urazíte 1303 metrů. Ke zdejším památkám patří klasicistní kostel svatého Václava a kaple svaté Alžběty, obdivovat lze i legendární skokanské můstky.

Proč Wellness hotel Svornost

Útulné ubytování

Ať už dorazíte jen na dvě noci, nebo si pobyt protáhnete až na dva týdny, o životní prostor se není třeba obávat. Ve dvou se na manželské posteli vyspíte pohodlně a lůžko pro potomka se dá také přidat. Na pokoji vám bude k službám i televize a vlastní koupelna je pochopitelně samozřejmostí.

Hotelový bazén

V rámci pobytu se můžete zajít kdykoli smočit do bazénu, a to už od časného rána až do noci – volný přístup sem máte od 7:00 do 21:00. A úplně stejné je to se saunou, kde se můžete rovněž kdykoli prohřát. Pokud by vám ani to nestačilo, využijte 20% slevu do wellness a zaskočte si třeba na masáž.

Harrachovské příšerky

Pro děti a jejich doprovod je připravena poznávací hra s Harrachovskými příšerkami. Sbírej samolepky s příšerkami na daných místech a vyhraj!

Animační program pro děti

V období letních prázdnin jsme pro naše malé hosty připravili animační program. Startujeme 1. července těšit se můžete na náš tým od úterý do soboty!

Tipy na výlety a akce v Harrachově a okolí

Sklárna a minipivovar Novosad & syn

Od 1. července si budete moct už každý den vyzkoušet práci rytců, malířů a brusičů skle v naší tvořivé dílně v přízemí muzea skla v harrachovské sklárně. Po zakoupení skleničky, dle vašeho vlastního výběru, pak už zaleží jen na vaší fantazii a zručnosti. Výrobek si samozřejmě odnesete domů na památku. Svou šikovnost mohou vyzkoušet nejen děti, ale i dospěláci.

Akce v Harrachově

15. – 17.7. Auto show Harrachov vol. 2 – sraz sportovních a závodních aut všech značek
23. 7.          Sklářské pivní slavnosti
4. – 6. 8.   Keltská noc – rockový open air festival pod Mamuťákem

Letní akce na Zubačce v Tanvaldu

Železniční společnost Tanvald připravuje pro rok 2022 mnoho akcí na jediné české ozubnicové trati. Těšit se můžete na zvláštní vlaky i bohatý doprovodný program na nádraží v Kořenově.

Zvláštní vlaky po nejstrmější české trati bude dopravovat jedna ze dvou dochovaných unikátních motorových ozubnicových lokomotiv řady T426.0 přezdívaných „Rakušanka“. Ve zvláštních vlacích budou řazeny osobní vozy Balm z 60. let 20. století včetně historického motorového vozu M240.056 přezdívaného „Singrovka“ a bufetového vozu Balm Bistro.

Vybíráme:
Víkend 2. a 3. července 2022 – Oslavy 120 let Zubačky a železnice Kořenov – Harrachov – Szklarska Poręba Górna.
Zvláštní vlaky s ozubnicovou lokomotivou, program bude upřesněn

Sobota 23. července 2022 – Za pohádkou na Zubačku
Zvláštní jízdy s ozubnicovou lokomotivou, program pro děti v Kořenově

Sobota 6. srpna 2022 – Modelový den na Zubačce
Zvláštní jízdy s ozubnicovou lokomotivou, výstava železničních modelů ve Výtopně Kořenov

Vyberte si z pestré nabídky našich výhodných letních balíčků. Slevy a bonusy pro děti! Podívat se!

Rezervujte si pobyt

ON-LINE
RESERVIERUNG

ANREISE:
ABREISE:
ERWACHSENE:
KINDER (UNTER 15 JAHRE):
PROMOKODE:

DIE GÜNSTIGSTEN ZIMMERPREISE!

DIE GÜNSTIGSTEN ZIMMERPREISE!

FLEXIBLE BUCHUNGSBEDINGUNGEN

FLEXIBLE BUCHUNGSBEDINGUNGEN

ON-LINE
REZERVACE

DATUM PŘÍJEZDU:
DATUM ODJEZDU:
POČET DOSPĚLÝCH:
DĚTI (DO 15 LET):
PROMO KÓD:

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY POKOJŮ!

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY POKOJŮ!

fLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!

fLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!