Duben

24

Novinky

Duben

24

Kolem Janovy skály 10,9 km

Většina trasy je po asfaltové silnici a část je po zpevněné lesní cestě. Trasa je snadná a vhodná i pro kočárky. Nejvyšší bod je hned na začátku trasy a je to vrchol Čertovy hory 1020 m.n.m. Na trase je několik bufetů s občerstvením.

Snadnost této trasy je dána zdoláním nejvyššího bodu lanovkou. Ten se nachází  hned začátku trasy a je jím vrchol Čertovy hory. Odtud se vydáte přes modrou sjezdovku v Ryžovišti na Janovu cestu. Jako první zastavení se nabízí u Janovy skály, pojmenované po hraběti Johannu von Harrachovi, která byla dříve vyhlídkovým místem, ale přes vzrostlý lesní porost již není viditelnost tak dobrá.

Po krátké vycházce dojdete k rozcestí Studenov, kde se můžete zastavit na občerstvit, popřípadě si odpočinout před dalším úsekem, který vede na další rozcestí Ručičky a je vzdálené přibližně 3 km.  I tady na váš čeká bufet s občerstvením. Z tohoto místa již začíná pomalé klesání do Harrachova. Jakmile se dostanete ven z lesa nabízí se opět možnost občerstvit se buď hned na chatě Zátiší, nebo posléze v některé z harachovských restaurací.

Rezervujte si pobyt

ON-LINE
RESERVIERUNG

ANREISE:
ABREISE:
ERWACHSENE:
KINDER (UNTER 15 JAHRE):
PROMOKODE:

DIE GÜNSTIGSTEN ZIMMERPREISE!

DIE GÜNSTIGSTEN ZIMMERPREISE!

FLEXIBLE BUCHUNGSBEDINGUNGEN

FLEXIBLE BUCHUNGSBEDINGUNGEN

ON-LINE
REZERVACE

DATUM PŘÍJEZDU:
DATUM ODJEZDU:
POČET DOSPĚLÝCH:
DĚTI (DO 15 LET):
PROMO KÓD:

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY POKOJŮ!

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY POKOJŮ!

fLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!

fLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!