Červen

28

Novinky

Červen

28

Léto plné výhod s Harrachov Card!

Naplánujte si rodinnou dovolenou plnou zábavy a úspor. S Harrachov Card můžete navštívit zoo, aquaparky a další rodinné atrakce za zvýhodněné ceny. Udělejte radost sobě i svým blízkým bez zbytečných výdajů.

Naše tipy!

Sleva 10% na vyhlídkový vláček!

Užijte si pohodlnou projížďku Harrachovem s vyhlídkovým vláčkem! Využijte slevu 10% na rodinné jízdné pro minimálně 2 dospělé a 1 dítě. Objevte krásy Harrachova a jeho okolí za zvýhodněnou cenu.

Prohlídka Muzea a výtopny

Ke dvěma dospělým je vstup pro dítě zdarma (6-12 let)!

Zubačka Tanvald – Kořenov – Harrachov je nejstrmější železniční trať v České republice. Tato unikátní trať byla postavena s pomocí ozubnice, což je ozubený pás mezi kolejemi, do kterého zapadá ozubené kolo lokomotivy. Pravidelné vlaky už dnes tuto ozubnici nepotřebují, ale trať stále zůstává technickým zázrakem a historickým skvostem.

Sleva 10% na vstupné do ZOO v Liberci

Využijte 10% slevu na vstupné do ZOO v Liberci, nejstarší zoologické zahrady na území bývalého Československa. Objevte fascinující svět více než 160 druhů zvířat a užijte si nezapomenutelné zážitky s celou rodinou.

20% sleva na Bungee Jumping při platbě v hotovosti

Zažijte adrenalinový zážitek s Freestyle Bungee Jumping v Harrachově! Skočte z Televizní věže rozhodčích v areálu skokanských můstků K120 a K180 a využijte 20% slevu při platbě v hotovosti. Termíny seskoků najdete na www.bungee-harrachov.cz. Upozorňujeme, že slevy se nesčítají s jinými akcemi a zvýhodněními.

A plno dalších slev! Více informací www.harrachovcard.cz/harrachovcard/slevy

Rezervujte si pobyt

ON-LINE
RESERVIERUNG

ANREISE:
ABREISE:
ERWACHSENE:
KINDER (UNTER 15 JAHRE):
PROMOKODE:

DIE GÜNSTIGSTEN ZIMMERPREISE!

DIE GÜNSTIGSTEN ZIMMERPREISE!

FLEXIBLE BUCHUNGSBEDINGUNGEN

FLEXIBLE BUCHUNGSBEDINGUNGEN

ON-LINE
REZERVACE

DATUM PŘÍJEZDU:
DATUM ODJEZDU:
POČET DOSPĚLÝCH:
DĚTI (DO 15 LET):
PROMO KÓD:

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY POKOJŮ!

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY POKOJŮ!

fLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!

fLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!