Novinky

Aktuální informace nejen z našeho hotelu, ale i Harrachova a jeho okolí.

Border Rusch
únor
02

V tomto termínu bude jakuszycký areál patřit již tradičně psím spřežením respektive akci s názvem Border Rush.

... více informací
Ve skiareálech v Krkonoších roste zájem o individuální lyžařskou výuku

Ve skiareálech v Krkonoších roste zájem o individuální výuku lyžování. Zatímco dříve skupiny tvořily až 80 procent, nyní je to zhruba půl na půl.

... více informací
Koncert kapely Poletíme?

...po třetí písničce zjistíte, že je milujete celý život... Poletíme? kladou důraz na vtipné, poetické a současně přímočaré texty.

... více informací
Špindlerovská zima

Festival ledosochání, hudby a zábavy a Běžecké závody trať „Buď fit“. Špindlerovské náměstí opět ožije ledovými a sněhovými sochami.

... více informací
Aktuální sněhové zpravodajství z Krkonoš 14.1.2016

Podmínky pro lyžování v Krkonoších se i nadále zlepšují, včera a dnes sněžilo a tím se zvyšuje sněhová vrstva v celé oblasti Krkonoš, hlavně ve vyšších polohách. Podívejme se, co vám nabízejí krkonošské skiareály na tento víkend.

... více informací
Večer pod Lampami: Lenka Dusilová

Akustický koncert Lenky Dusilové v záři obývákových lamp. Music Bar Bowl – music bar, kulturní, zábavní a herní centrum ve Vrchlabí, který všem milovníkům hudby každý víkend přináší živé vystoupení kapel a analogovou hudební produkci různých žánrů, v příjemném prostoru retro obýváku.

... více informací
Do Harrachova o tomto víkendu míří závody v severské kombinaci.

Po čtyřech letech se vrací do Harrachova vrcholné mezinárodní závody v severské kombinaci. Tentokrát to však nebude Světový pohár seniorů, ale prestižní mládežnický závod Youth Cup. V Harrachově napadlo za poslední dva dny 20 cm nového sněhu, a tak závody budou velmi atraktivní.

... více informací
Youth cup v Harrachově

Harrachov bude v termínu 14. – 17. ledna patřit juniorům FIS, kteří k nám zavítají v rámci Youth cup poměřit své síly v severské kombinaci.

... více informací
Kam v lednu na báječnou dovolenou? Doporučujeme Wellness hotel Svornost v Harrachově!

Wellness Hotel Svornost pro vás připravil výhodné balíčky za výjimečné ceny. Od dnešního dne se v Harrachově lyžuje, a tak nic nebrání vyrazit do Krkonoš.

... více informací
Ze srdce Evropy do Santiaga De Compostela

I cesta do Santiaga může být ryzí cestovatelský svátek. Vezměte si batoh na záda, jenž pro vás bude téměř po dva roky domovem, kytaru do ruky, jež vám bude potěšením i obživou a vydejte se pěšky z domu přes půlku rodného kontinentu až na západ Španělska, kde vás zastaví oceán.

... více informací
Skibusy v Krkonoších jezdí, šetří vám čas a finance.

Do skiareálů v Krkonoších se můžete dostat z nejrůznějších míst naší republiky pohodlně skibusem. Krkonošské skibusy fungují v rámci jednotlivých středisek i mezi nimi. Ušetří vám problémy s parkováním a umožní lyžovat ve více krkonošských areálech v jednom dni.

... více informací
Krkonoše aktuálně – kde se lyžuje

Přinášíme Vám stručný seznam ski areálů, které jsou k dnešnímu dni v provozu nebo se na provoz v nejbližších dnech připravují.

... více informací
Sherpové půjdou příští týden s nákladem na Sněžku.

Příští sobotu 16. ledna se koná třetí zimní a v pořadí již šestý závod horských nosičů na nejvyšší Českou horu Sněžku. Závodu Sněžka sherpa cup se může zúčastnit maximálně třicítka závodníků, kteří poměří své fyzické i psychické síly.

... více informací
Snow Rugby
leden
09

V Harrachově se bude tuto sobotu dít netradiční sportovní událost – Snow Rugby neboli ragby na sněhu.

... více informací
Kde se v Krkonoších lyžuje? Aktuální zpravodajství.

Každý týden vás naše redakce bude informovat o lyžařských podmínkách v Krkonoších. Dáme Vám i několik tipů na výhodné ubytování.

... více informací
Padesátka
leden
06

Film natáčený ve Špindlerově Mlýně. Co se stane na horách, zůstane na horách, a dole ať si dělaj, co chtěj. Opravdovým kořením Krkonoš jsou místní horalé, kteří zde žijí, ať už je sezóna jakákoliv.

... více informací
Novinka – Fatbike v Harrachově

Přijeďte si k nám do HarrachMax HEAD Fatbike Centra vyzkoušet ty nejlepší Fatbiky! Čekají na vás Fatbiky od značky Head. Fatbike si lze vypůjčit na libovolnou dobu (1 nebo 2 hodiny, na půl dne či na celý den), nebo se nebojte vyrazit s naším kvalifikovaným průvodcem, který vás proveze po těch nejlepších stezkách okolo Harrachova.

... více informací
Špindlerovské Ledárium - 700 let výročí narození Karla IV.

Unikátní ledárium naleznete na Pláni ve Špindlerově Mlýně. Návštěvníci se ocitnou v říši císaře Karla IV. (1316 - 1378), obklopeni královými manželkami a nejznámějšími fragmenty z panovníkovy doby.

... více informací
Rekreace v Krkonoších: Zlatá šedesátá

Pánové Blahoslav Švec a Milan Kirinovič v šedesátých až osmdesátých letech organizovali rekreační pobyty na krkonošských boudách.

... více informací
Kde se právě v Krkonoších lyžuje?

Mráz umožnil nastříkat umělý sníh na sjezdovky. Už se lyžuje na mnoha místech, ale většinou se jedná o menší plácky nebo kousky regulérních sjezdovek. Nejlépe na tom jsou Krkonoše!

... více informací
Další stránky