Novinky

Aktuální informace nejen z našeho hotelu, ale i Harrachova a jeho okolí.

Kolo pro život – Vrchlabí

Veřejný závod horských kol pro různé věkové kategorie na různých tratích, 6. ročník v Krkonoších.

... více informací
Letní novinky v Krkonoších – tipy na výlety na kolech, pěšky i s dětmi

Chystáte se v létě do Krkonoš? Chcete si užít pohodovou rodinnou dovolenou, svézt se kabinovými nebo sedačkovými lanovkami na vrcholky hor a vydat se na hřebenové túry nebo na výlety s kočárkem? Pár tipů pro nezapomenutelnou krkonošskou dovolenou vám nyní nabízí portál Hory-Krkonoše.cz

... více informací
Den lidových řemesel v Žacléři

Datum 5. července již tradičně patří v Žacléři Dni lidových řemesel. Rýchorské náměstí ožije tradičními řemesly.

... více informací
Bobová dráha HappyWorld Harrachov

Bobová dráha v Harrachově je cca 1.000 metrů dlouhá, při 38 m převýšení, průměrném sklonu 6 % a maximálním sklonu 12 %. Má 17 zatáček a dvě atraktivní nadzemní křížení.

... více informací
Vrchlabské hudební léto 2016

Nedělní koncerty vážné hudby v klášterním kostele sv. Augustina se konají po celé léto.

... více informací
Oslava výročí 450 let obce Malá Úpa

Velká oslava 450 let od založení obce Malá Úpa. Celodenní akce plná jarmareční zábavy, hudby, programu pro děti a ukázek z historie.

... více informací
Den Zubačky s párou, slavnostní otevření výtopny Kořenov

V tento den vyjedou opět zvláštní vlaky na Zubačce a to včetně zvláštních vlaků s parní lokomotivou a krom toho bude slavnostně otevřena Výtopna Kořenov.

... více informací
Tip na výlet! Černohorské rašeliniště v Krkonoších

Přírodní rezervace Černohorské rašeliniště je největším rašeliništěm lesního typu v Krkonoších. Jeho rozloha činí 66 ha a stáří se odhaduje na 6000 let. Rašeliništěm vede naučná stezka s překrásnými panoramatickými výhledy.

... více informací
Dřevokovosochání ve Františkově

Akce s dlouholetou tradicí, známá široko daleko, Vám letos nabízí zahájení s Krakonošem, tradiční ukázku starých řemesel, krkonošské poudačky, jízdy na koních, pohádky, kapely dechové, rockové i country, diskotéku, ohnivou show...

... více informací
Nová regionální turistická hra KRÁLOVÉDVORSKO

Praktickým průvodcem po atraktivních místech kraje romantických šílenců vám bude letos nově připravená regionální turistická hra KRÁLOVÉDVORSKO. Základem hry je brožura s herním plánem, kterou návštěvníci získají po zaplacení vstupného buď v Městském muzeu ve Dvoře Králové nad Labem, v ZOO Dvůr Králové, nebo ji dostanou v Informačním centru v Kuksu po nákupu produktů v hodnotě alespoň 100 Kč.

... více informací
Novinka v Krkonoších! Pašerák – letní minicyklobus

Maloúpský minicyklobus Pašerák spojuje Malou Úpu s polskými sousedy Kowary, Karpaczí a pokračuje dále přes Szklarskou Porebu do Harrachova. Nabízí nejen nespočet horských túr, ale i výlety za poznáním.

... více informací
9. Maloúpský jarmark

Ukázky výroby a prodej tradičních krkonošských výrobků, středověké hry, divadlo pro děti.

... více informací
Den bitvy 27. 6. 1866

Vzpomínková akce na pro Rakušany jedinou vítěznou bitvu na severním bojišti v prusko-rakouské válce 1866 za účasti klubů vojenské historie z mnoha míst ČR.

... více informací
Špindlerovská pouť

Tradiční pouťové veselí s bohatým sportovním a kulturním programem pro děti i dospělé, včetně příjezdu „Pána hor“, Krakonoše se svou družinou.

... více informací
Výstup Lánovských na Sněžku

12. ročník turistického pochodu, 2 varianty - 24 km (infocentrum -Tetřeví boudy a zpět) nebo 46 km (infocentrum - Sněžka a zpět).

... více informací
Závody v běhu do vrchu Janské Lázně – Černá hora

11. Mistrovství světa v běhu do vrchu, ve kterém budou startovat dívky a chlapci ve věku 16 – 17 let, jednotlivci a čtyřčlenné národní týmy.

... více informací
MAGICKÝ DEN Sv. Jana v Janských Lázních

Den s tradicemi a tvořivé dílny pro děti - výroba bylinných lektvarů, nálevů, čajů a poznávání léčivých bylin, svatojánské ohně.

... více informací
Festival Jeden svět

Už potřetí se v Jilemnici bude konat filmový festival Jeden svět, 23. - 25.6.2016. Cílem festivalu je přinést do jilemnického Kina 70 netradiční filmy.

... více informací
Tip na výlet v Krkonoších - Pančavský vodopád - nejvyšší vodopád v Čechách

Nejvyšší vodopád v České republice, s výškou 148 m, se v několika stupních řítí skalnatým srázem z hrany Pančavské louky na dno Labského dolu. Nachází se v Krkonošském národním parku, přibližně 1 km jižně od Labské boudy.

... více informací
Jablonecký country festival

Přijďte se zaposlouchat do táborových písní, zavzpomínat na své dětství a mládí.

... více informací
Další stránky