Novinky

Aktuální informace nejen z našeho hotelu, ale i Harrachova a jeho okolí.

Mistrovství Světa v Čamburíně

Čamburína, jednoduchá hra ukrytá ve stolech hospůdky Na Perlíčku - Prdek, se hraje snad už sto let. Bylo by tedy divné, kdyby zde neexistovalo soutěžní klání, kde je možné si porovnat síly. Hra je to jednoduchá a naučit se ji lze za pár minut, přijeďte se tedy podívat nebo si i zahrát.

... více informací
Tip na výlet v Podkrkonoší - Galerie českého vína Kuks

Prodejní expozice vín českého vinařského regionu. Ucelená kolekce produkce českých vinařů, svým rozsahem ojedinělá a největší v naší republice.

... více informací
GENTLEMEN SINGERS
říjen
19

V Česku jediné mužské vokální okteto. V České republice ho ale zase tak často neuslyšíme, působí od Spojených států amerických až po Koreu a Japonsko, navštívilo již 22 zemí čtyř kontinentů.

... více informací
Využijte Czech Skipass 2016/2017

Společný Czech Skipass umožní lyžovat ve 23 českých skiareálech a v nich využívat 190 kilometrů sjezdovek, 34 lanovek a 141 vleků.

... více informací
RUBENCZAL 2016
říjen
15

Již 6. ročník horského závodu RUBENCZAL. Start i cíl je jako vždy na Portáškách (150 m n. m.).

... více informací
Pivovar Trautenberk v Malé Úpě

Pivovar Trautenberk najdete v podzemí Tippeltovy boudy, známější jako hotel Družba, který právě prochází velkou rekonstrukcí. Pivovar vznikl společným přispěním majitelů maloupských bud a lyžařského areálu.

... více informací
Netradiční muzeum s tradičními řemesly v Trutnově

Strávit zde můžete jednu hodinu nebo i celý den. Vyzkoušejte si tkaní předení, zpracování lnu a vlny, výrobu keramiky, mýdel, papíru svící, malbu na textil a sklo ve výtvarné dílně.

... více informací
Skiareál Rokytnice nad Jizerou zahájil předprodej skipasů

Páté největší středisko v České republice dnes otevírá své pomyslné pokladny a to bez front. Skiareál Rokytnice nad Jizerou zahajuje online prodej sezonních skipasů na sezónu 2016/2017 v pondělí 10. 10. v 10 hodin a 10 minut. 18 km sjezdovek na ploše 80 ha – 2 čtyřsedačkové lanovky a 10 vleků – přepravní kapacita téměř 10 tisíc osob/hod. – zasněžovací technologie jako na OH v Soči – to vše mohou lyžaři očekávat v Rokytnici. Nově také budou jezdit skibusy z Prahy přímo do Rokytnice.

... více informací
Tip na výlet! Lesní hrádek Aichelburg v Horním Maršově

Lesní hrádek Aichelburg postavil lesní personál panství Maršov jako památník Bertholda hraběte Aichelburga, který se zapsal jako dobrý hospodář a mecenáš východních Krkonoš.

... více informací
Trutnovský podzim
říjen
07

36. ročník mezinárodního hudebního festivalu opět přináší řadu koncertů, které přispějí v této rozjitřené době k vytvoření pozitivní atmosféry, kterou všichni potřebujeme možná víc, než se na první pohled zdá.

... více informací
Krakonošův divadelní podzim

47. Národní přehlídka venkovských divadelních souborů Krakonošův Divadelní podzim.

... více informací
Zahradní slavnost
říjen
07

Přijďte si užít slavnostní otevření první certifikované přírodní zahrady v Krkonoších!

... více informací
THE TAP TAP – výstava černého humoru

Hlavním účelem výstavy je upozornit na význam černého humoru jako důležité schopnosti komunikovat o vážných věcech s nadhledem.

... více informací
Svatomichaelská pouť v Rokytnici nad Jizerou

Pouť v Rokytnici zve na obří kolotoč! V rámci tradiční Svatomichaelské pouti v Rokytnici nad Jizerou bude 1. a 2. října uvedena do provozu lanová dráha na Lysou horu!

... více informací
Marosana: End Of The Season Vol: 18 – Poprvé ve Špindlu!

Nabroušené lokty, kotoučové brzdy, motokrosové polety a tvrdá muzika, to je Marosana End Of The Season - největší událost v Česku na oslavu ukončení bikové sezony. Rozjede se 30. 9., skončí 2. 10., a to ve Špindlerově Mlýně na Svatém Petru.

... více informací
Včelí naučná stezka hraběte Jana Harracha v Harrachově

Vydejte se na dobrodružnou cestu za poznáním včelího života do Harrachova. Včelí naučná stezka vám odhalí tajemství života jednoho z nejpilnějších druhů hmyzu - včel.

... více informací
Muzeum Eduarda Štorcha a Karla Zemana v Ostroměři

V muzeu v Ostroměři nahlédnete do filmově a knižně zpracovaných pravěkých scenerií, jež se staly společným prvkem života a díla Eduarda Štorcha i Karla Zemana. Dále zde najdete expozici věnovanou pravěku Ostroměřska.

... více informací
Tip na výlet v Krkonoších - Labský důl - divoké ledovcové údolí

Skalnatá rokle patří k nejkrásnějším a nejnavštěvovanějším místům v Krkonoších. Tohle místo kdysi vyhloubil rozsáhlý ledovec a vtiskl mu charakteristický tvar podkovy.

... více informací
Na závěr letošního ročníku Krkonošských cyklobusů uvidíte historický autobus v Krkonoších!

Využijte sváteční den - středu 28. září 2016 k aktivnímu odpočinku.

... více informací
Interaktivní stezka k lanovce v Peci pod Sněžkou

Cestu z parkoviště k dolní stanici lanové dráhy na Sněžku vám zpříjemní interaktivní hra. Na stezce potkáte sedm stanovišť s otázkami, na které budete moci odpovědět pomocí mobilního telefonu. Otázky jsou zaměřené na okolí Pece pod Sněžkou.

... více informací
Další stránky