Novinky

Aktuální informace nejen z našeho hotelu, ale i Harrachova a jeho okolí.

Veterániáda ve skoku na lyžích

Perfektně připravené můstky, mnoho diváků, skvělá atmosféra a občerstvení – to jsou hlavní charakteristiky již tradiční Veterániády ve skoku na lyžích v Harrachově.

... více informací
Historický závod Vo zlámanou grešli v Rokytnici nad Jizerou

Jak už sám název napovídá, jedná se o soutěž (závod) ve skoku dalekém, slalomu vyřazovacím a slalomu se startem hromadným, a to na starých lyžích a v dobovém oblečení.

... více informací
V sobotu 4. března zahájil Hospital Kuks letošní turistickou sezonu

V březnu bude na Kuksu otevřeno každý víkend vždy od 9:00 do 17:00. Příchozí mohou navštívit Základní okruh hospitálem a Šporkovskou hrobku. Prohlídky hospitálu oživí již známé hudební těleso SoliDeo, které návštěvníkům v kostele Nejsvětější Trojice zpestří výklad dobovou, především barokní, hudbou zahranou na historické hudební nástroje. Otevřeno bude i bylinkářství na nádvoří hospitálu. Obchůdek, kde je možné pořídit rozličné bylinné směsi, tinktury, čaje a různé regionální dobroty.

... více informací
Jarní prázdniny v Zoo Dvůr Králové

Každou středu a pátek v 13:00 bude pro návštěvníky královédvorské zoo k dispozici u hlavního vchodu odborný průvodce zdarma. Skupinu, maximálně 25 zájemců, čeká přibližně hodinová procházka se zajímavým výkladem. V případě většího zájmu bude připraveno i více průvodců. Školáci i studenti mají za sebou první pololetí školního roku a dvorská zoologická zahrada si pro ně na celé jarní prázdniny připravila hned několik odměn.

... více informací
King of Mamuth 2017

Závod lyžařů s hromadným startem po vzoru Le Mans v Harrachově na Čertově hoře. Běh ke strojům, sjezd, freeride, tlačenice, sem tam brána... prostě závod plný adrenalinu.

... více informací
Ledová jízda 2017 - 25. Ročník

Zveme vás na již 25. ročník Ledové jízdy. Memoriál Dr. Václava Vojtěcha je výjimečný závod, v němž družstvo tvoří musher se psím spřežením a lyžař. 25. ročník se bude konat ve dnech 4. - 6. března 2017.

... více informací
Krkonošská 70
březen
04

Veřejný závod v běhu na lyžích je legendárním závodem hlídek, ale i jednotlivců. Krkonošská 70 se ze série závodů Stopa pro život řadí mezi nejstarší, nejdelší a nejnáročnější závod.

... více informací
Čtvero ročních dob v Ledáriu

Inflagranti, moderní dívčí elektrické smyčcové trio vystoupí v 18:00 v Ledáriu na Pláních nad Špindlerovým Mlýnem.

... více informací
Winter Tour na Benecku

Souboj vozů na sjezdovce Kejnos na Benecku. Který vůz vyjede nejvýš? Další zastávka naší Winter Tour u dolní stanice lanovky Kejnos na Benecku v Krkonoších. Program je opět opravdu nabitý a máte se na co těšit!

... více informací
MTB Chinese Downhill Špindlerův Mlýn

Chinese downhill je šílený zimní downhillový závod na horských kolech, který nepořádá nikdo jiný než legendární český biker Michal Maroši.

... více informací
Pašeráckej vejkend v Rokytnici nad Jizerou

Přijďte se vrátit do dávných dob a pozdravte se s přáteli u pravé Krkonošské zabíjačky, jitrničky či voňavého ovárku. Tak jako každou zimu, tak i během únorového pátku nás přijdou pozdravit na Dolní náměstí pašeráci s lyžníky.

... více informací
Skiareál Horní Domky - Roky Open Cup

Více než metr sněhu na 17 km skvěle upravených sjezdových tratí všech obtížností nabízí skiareál Rokytnice nad Jizerou.

... více informací
Valentýn v Zoo Dvůr Králové

Zamilovaný pár může přijít do zoo za cenu jedné vstupenky. Hotel Safari nabízí valentýnský balíček, Restaurace u Lemura valentýnské menu a Zooshop slevu na dárky ve výši 10%.

... více informací
První ročník Snow rugby Harrachov

Kdo ještě nikdy neviděl zápasy rugby na sněhu, tak musí v sobotu 11. února 2017 vyrazit do areálu velkých můstků v Harrachově.

... více informací
Jilemnice – kolébka českého lyžování

V Jilemnici najdete nejstarší samostatný lyžařský spolek, který organizuje sportovní lyžování již od roku 1894. Navštívit zde můžete Krkonošské muzeum s expozicí počátků českého lyžování nebo Zvědavou uličku s domy posunutými vždy o jednu okenní osu blíž do ulice.

... více informací
Český pohár v biatlonu v Harrachově

Český pohár v biatlonu 2016/2017 dorostu a dospělých, 4. 2. - 5. 2. 2017 v Harrachově.

... více informací
Mistrovství Pecky v běhu na historických lyžích 2017

Na peckovském koupališti se tradičně počátkem února koná setkání přátel běhu na lyžích. Hlavní náplní je závod v běhu na historických lyžích v dobových kostýmech.

... více informací
Red Bull Homerun Špindlerův Mlýn

Hromadný závod pro lyžaře i snowboardisty aneb výzva pro nejrychlejší borce na svahu se odehraje ve Špindlerově Mlýně 4. (nebo 11.) února.

... více informací
Memoriál Dr. Jana Vedrala

Memoriál Dr. Jana Vedrala - Letos se uskuteční další ročník mezinárodního závodu FIS Memoriál Dr. Jana Vedrala v kategorii Masters. Závodit se bude ve třech alpských disciplínách - Slalom, Obří slalom a Super-G. Uvidíte zde parádní lyžařské výkony závodníků ve věkové kategorii 30 – 90 let!

... více informací
Czech Snow Polo Masters 2017

Ve Špindlu se koná již čtvrtý ročník koňského póla na sněhu, které je vždy neobyčejnou podívanou. Během dvou dnů je k vidění několik zápasů na dojezdu sjezdovek ve Svatém Petru.

... více informací
Další stránky