Wellness Hotel Svornost

Wellness Hotel Svornost, Harrachov

Wellness hotel Svornost*** nabízí příjemné ubytování v Harrachově, hotel se nachází uprostřed přírody, a přitom 5 minut od centra města Harrachov, známého střediska zimních sportů v Krkonoších. Lanovka na Čertovu horu, z níž vede jedna černá, dvě červené a jedna modrá sjezdovka, je vzdálena jen 10 minut od hotelu v Harrachově. Více o lyžování v Harrachově.

Hotel Harrachov

Celková kapacita ubytování ve Wellness hotelu Svornost*** Harrachov je 125 pokojů. Ubytování je poskytováno ve dvoulůžkových pokojích, u některých je možnost přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, SAT TV a telefonem s přímou volbou.

V hotelu je dále k dispozici krytý bazén (pro hotelové hosty zdarma), fitness, masáže, sauna, stolní tenis, vodní masáže, herna,  dětský koutek, billiardové stoly, perličkové koupele. Wellness hotel Svornost Harrachov nabízí svým hostům stravování ve vlastní restauraci s barem. V letním období je k dispozici terasa s občerstvením.

Snídaně a večeře v hotelové restauraci se podávají formou švédských stolů, obědy výběrem z denních menu.

Harrachovské příšerky - zábava pro celou rodinu

Přijeďte do Harrachova na Wellness hotel Svornost a seznamte se Svornosťáčkem a jeho kamarády, kteří mají pro Vás připraveny různé soutěže o zajímavé ceny. Harrachovské příšerky naleznete v Harrachově a jeho okolí, a tak si je prohlédněte.

Více...

 

HarrachMAX - Adventure agency Harrachov - Letní aktivity

Agentura HarrachMAX je zaměřená na letní sportovní aktivity. V Harrachově můžete využít tyto aktivity: Koloběžkovou dráhu, půjčovna kol, MTB výlety, lukostřelba, zorbing, bobová dráhu a Rafting.

Více informací

 

Rezervace ubytování

od 610 Kč

Aktuality

 
IT centrum, Vrchlabí HotelPension.cz Intours Hotels Wellness-Tip.cz