Večerní prohlídky Stezky korunami stromů v Janských Lázních

Večerní prohlídky Stezky korunami stromů v Janských Lázních

07.02.2018 - 14.03.2018

  • Místo konání: Janské Lázně

Kdy 7. únor 2018 - 14. březen 2018
Kde: Janské Lázně, Stezka korunami stromů Krkonoše

Stezka korunami stromů Krkonoše se návštěvníkům nově nabídne noční prohlídky. Vyhlídková věž, která nabídne rozhledy do okolního stromoví i na Janské Lázně, je vysoká 45 metrů, vodorovná část stezky se nachází ve výšce 24 metrů. Celá trasa je bezbariérová. Nevšední zážitek si budou moci užít návštěvníci každou středu.
Nevšední zážitek si budou moci užít návštěvníci Stezky korunami stromů v Krkonoších každou středu v únoru v čase od 17.30 a v první polovině března od 18.30.

Chcete zažít tajemnou atmosféru večerního lesa, užít si dobrodružství a pobavit se? Na období jarních prázdnin jsme pro vás připravili sérii originálních večerních prohlídek Stezky, které se ponesou v duchu hry s překvapením. Těšit se tak můžete nejen na kouzlo večerních lesů ale také zábavné hry, během kterých si například vyzkoušíte, zda dokážete poznat zvířata podle zvuků nebo očí.

Akce je koncipována tak, aby se mohla zúčastnit celá rodina. Při speciálních prohlídkách jsou připraveny pro návštěvníky také hry, při nichž si například vyzkoušejí, zda dokážou poznat lesní živočichy podle zvuků nebo očí.

Při výstupu na vyhlídkovou věž si poslechnou také zajímavé vyprávění o Krakonošovi.

Prohlídky mají omezenou kapacitu a je třeba se přihlásit prostřednictvím e-mailu: info@stezkakrkonose.cz,. Termíny prohlídek jsou 7., 14., 21., 28. února a 7. a 14. března.
Stezka korunami stromů v Krkonoších měří 1300 metrů, vede 23 metrů nad terénem a ve dvou třetinách je vyhlídková věž vysoká 45 metrů. Celá stavba je bezbariérová a má několik adrenalinových sekcí. Na nově zbudované stezce čekají zvídavé návštěvníky všeho věku tři didaktická zastavení a tři zábavně pojaté stanice, kde si užijete i trochu adrenalinu při pohledu pod nohy. Ale nemusíte mít ale strach, vše je zabezpečeno a spadnout dolů nemůžete. Asi ve dvou třetinách stezky pak bude k výstupu lákat vyhlídková věž, která by měla být vysoká 45 metrů. Dolů se můžete svézt na suchém tobogánu, který má přes padesát metrů.

 

zpět