V Harrachově zahajují novou lyžařskou sezónu

V Harrachově zahajují novou lyžařskou sezónu

19.12.2018

  • Místo konání: Harrachov

Ve středu 19. prosince dojde v Harrachovském ski areálu k otevření zimní sezóny. Budete si moci zalyžovat z aakční cenu na perfektně upravené trati. Od středy bude v provozu lanová dráha Delta a sjezdovka Červená II v centru a od soboty 22. 12. pak zahajuje provoz lyžařský vlek Dopplik a Lanová dráha Alfa v Rýžovišti.

Od 19. 12. do 23. 12. 2018 budou platit ceny mimosezóny ve výši 630 korun pro dospělého za 8 hodin lyžování, junioři mají celodenní permanentku za 570 korun.

Ski areál Čertova hora v Harrachově patří k nejkrásnějším českým střediskům zimních sportů. Z Čertovy hory se spouštějí celkem čtyři sjezdovky různých obtížností, na které vás vyvezou dvě čtyřsedačkové lanovky. Na harrachovské straně se nachází nejoblíbenější sjezdovka Červená II., dle mnohých nejkrásnější carvingový svah v Čechách, široký kolem 80 metrů. Směrem do Rýžoviště si můžete vybrat modrou, červenou nebo černou sjezdovku.

Kromě sjezdových tratí nabízí Harrachov také ideální podmínky pro lyžaře - běžce a lyžařskou turistiku všech stupňů náročnosti. Vydat se na běžkách na výlet můžete například z Čertovy hory k horské boudě Dvoračky, dále pak k Vosecké boudě a vrátit se úchvatným údolím řeky Mumlavy, anebo na druhou stranu do Jizerských hor, k osadě Jizerka (od vlakové stanice Harrachov).
 

zpět