Červen

14

Novinky

Červen

14

Tip na výlet! Vycházka k Mumlavě

Povrch trasy je z většiny tvořen asfaltovou silnici, ale cestou jsou také úseky po lesních cestách a cestičkách a lze ji projet s kočárky do terénu. Prostřední zhruba 5 kilometrový úsek je bez možnosti občerstvení. Přibližným středem trasy je most přes řeku Mumlavu u Lubošské bystřiny, kde se dozvíte co to znamená Živá mrtvá Mumlava.

Trasa začíná v centru Harrachova klesáním okolo areálu Hilbert, Vertikal parku k lanové dráze. Odtud se dostanete ke středním skokanským můstkům na kterých skáčou nejen v zimní sezoně skokani všech věkových kategorií, děti většinou od věku 10 let.

Dále kolem Pumptracku, po mostě přes řeku Mumlavu dojdete lesní cestou k lanovce v Ryžovišti a pokračujete po silnici až k odbočce k doleva a prudce vystoupáte ke komplexu hotelů. Zde již začíná klidná část cesty po asfaltové silnici střídavě na slunci nebo ve stínu lesa, která vás přivede k řece Mumlavě, kde narazíte na naučnou stezku Živá mrtvá Mumlava a dozvíte se něco zajímavého. Po proudu řeky budete pozvolna klesat k Mumlavským vodopádům, kde začíná možnost občerstvení. Trasu zpět do centra jsme pro vás naplánovali bočními cestami na které uhnete doprava hned za mostem nad  hlavní silnicí. Minete tenisové kurty, prohlédnete si areál harrachovského koupaliště z výšky a o chvíli později se vám nabídkou krásné výhledy na Čertovu horu s velkými skokanskými můstky a to už jste na konci trasy v centru Harrachova.

Rezervujte si pobyt

ON-LINE
RESERVIERUNG

ANREISE:
ABREISE:
ERWACHSENE:
KINDER (UNTER 15 JAHRE):
PROMOKODE:

DIE GÜNSTIGSTEN ZIMMERPREISE!

DIE GÜNSTIGSTEN ZIMMERPREISE!

FLEXIBLE BUCHUNGSBEDINGUNGEN

FLEXIBLE BUCHUNGSBEDINGUNGEN

ON-LINE
REZERVACE

DATUM PŘÍJEZDU:
DATUM ODJEZDU:
POČET DOSPĚLÝCH:
DĚTI (DO 15 LET):
PROMO KÓD:

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY POKOJŮ!

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY POKOJŮ!

fLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!

fLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!