KamzíkFest 2021 a Hudba na horách: unikátní letní festival

KamzíkFest 2021 a Hudba na horách: unikátní letní festival

10.07.2021 - 22.08.2021

  • Místo konání: Špindlerův Mlýn

Kdy: 10. červenec 2021– 22. srpen 202, 11:00 - 23:59
Kde: Špindlerův Mlýn (22. 8.).

Během letních prázdnin bude probíhat první ročník zábavného, kulturního odpoledne pro celou rodinu s názvem KamzíkFest.

Festival zasazený do prostředí českých hor si užijí děti, rodiče, babičky i dědové a každý, kromě okouzlující okolní přírody ocení zpestření po dlouhém kulturním půstu. Součástí akce bude pohádkový les plný kouzelných bytostí a zábavných úkolů. K večeru budou mít hudební nadšenci možnost navštívit vystoupení kapely MIRAI nebo písničkáře Pokáče, a to v rámci navazující akce s názvem Hudba na horách. Proto nazujte pohorky, vyrazte se vyřádit na hory a zažijte velký kopec zábavy.

KamzíkFest se koná celkem v pěti velmi vyhledávaných turistických destinacích, jakými jsou Monínec (10. 7.), Ještěd (18. 7.), Klínovec (25. 7.), Harrachov (15. 8.) a Špindlerův Mlýn (22. 8.).

Zábava ve všech místech začne vždy ve 11 hodin. V rámci programu se můžete těšit na hudební vystoupení interpretů dětské scény a spoustu legrace. Během dne vystoupí nejpopulárnější dětská kapela Čiperkové s nejoblíbenějším klipem Vosy i dalšími hity. Netradiční show s tancujícím psem se ujme Áňa, Pó a pes. A nebude chybět ani Lumpína – neposedná slečna skřítková s drakem Lumpíkem, která zpívá a baví malé neposedy. Nejen ti nejmenší se mohou těšit na pohádkový KamzíkLes. Les plný pohádkových bytostí a skvělých úkolů, při kterých se bude bavit celá rodina. Připravená bude tvořivá dílna a samozřejmostí je nejvíce oblíbené, tematické malování na obličej.

Všichni příznivci a fanoušci české „dospělácké“ hudební scény se mohou na stejném místě v 18 hodin zúčastnit navazující akce „Hudba na horách“ a ocitnout se tak na koncertu hudební skupiny MIRAI nebo si zazpívat s mistrem slova, písničkářem Janem Pokorným alias Pokáčem.

Akce se konají souběžně ve stejný den na stejném místě, vstupenky jsou platné na každou akci zvlášť.

zpět