Jak ušetřit v Krkonoších, máme pro Vás slevy

Jak ušetřit v Krkonoších, máme pro Vás slevy

09.01.2019

  • Místo konání: Krkonoše

Gopass - levnější skipasy ve Špindlu

Gopass je věrnostní program ve Špindlerově Mlýně, který může využít každý zákazník. Abyste dosáhli všech výhod, které nabízí, je potřeba se do Gopassu nejdříve zaregistrovat na stránkách gopass.cz. Po dokončení registrace se ze zaregistrované jízdenky/skipasu stává Vaše osobní karta Gopass. Na Gopass kartu můžete nakupovat v e-shopu nejlevnější jízdenky na lanovky a k tomu se zcela vyhnete frontám před pokladnami. Skipas do Špindlu tak lze velmi výhodně zakoupit již s časovým předstihem a z pohodlí svého domova. Navíc zakoupení permanentky přes internet je o dost levnější - s Gopassem zaplatíte za jednodenní permanentku 890 Kč, ale napřímo u poklady 1 000 Kč.

Slevy v Harrachově a širokém okolí

Harrachov Card je věrnostní karta pro návštěvníky Harrachova, díky které můžete získat slevy na služby i další výhody. Kartu můžete získat zdarma při ubytování v hotelu či pensionu zapojeném do systému Harrachov Card, nebo si kartu koupit na vybraných místech. Díky Harrachov Card vás vyveze lanová dráha levněji až na vrchol Čertovy hory, kde máte na výběr z nesčetného množství běžkařských i pěších tras. Dále s kartou platí sleva do harrachovského bazénu, na prohlídku kozí farmy a brusírny perlí v Pěnčíně, do expozice Šindelka, Muzeum Energie Velké hamry, Muzeum krkonošských řemesel či Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou a Muzeum výroby hraček Detoa. Otevřené držitelům karty bude i Krkonošské muzeum správy KRNAP, Safari Dvůr Králové nebo Zoo Liberec. Na výlet se můžete s Harrachov Card vydat také do sousedního Polska! Karta stojí 200 korun a platí 2 měsíce. Po ukončení platnosti se karta nevrací a zůstává vám jako vzpomínka na příjemně strávenou dovolenou v Harrachově.

Slevy pro hosty v Peci pod Sněžkou a Velké Úpy

Karta hosta je slevový produkt města Pec pod Sněžkou, který přináší hostům ubytovaným v Peci či Velké Úpě možnost čerpat řadu slev, včetně slevy na lanovky (v létě), lyžování (v zimě) a sleva na parkování na vybraných parkovištích. Kartu hosta obdržíte zdarma, postačí ubytovat se u některého z ubytovatelů. Chcete lyžovat levněji? Žádejte od svého ubytovatele magnetickou Kartu hosta. Zároveň máte jistotu, že ubytovatel za vás řádně odvedl rekreační poplatky pro Město Pec pod Sněžkou. Slevu dostanete na Lanovou dráhu Pec - Sněžka, v Relax parku, na sport a wellness v hotelu Horizont i Panorama či na konzumaci například v Chalupě na rozcestí, chatě Viktorka, v restauraci Pecr, chatě Smetánka, hotelu Energetik anebo hotelu Hvězda.

 

zpět