Novinky

Aktuální informace nejen z našeho hotelu, ale i Harrachova a jeho okolí.

Vánoční řemeslný jarmark ve Vrchlabí a lyžecké závody postaru

Na jarmarku se můžete těšit na řemeslné výrobky, voňavé teplé nápoje, deskový i figurální betlém, jarmareční kapela a samozřejmě české vánoční koledy

... více informací
IX. Andělská projížďka parním vlakem v Jilemnici

Chcete si děti užít pekla trochu jinak? Zveme vás na IX. Andělskou projížďku.

... více informací
Vánoční trhy v Rokytnici nad Jizerou

Přijďte nakoupit dárečky pro své blízké, vánoční ozdoby, svíčky, dekorace či další drobnosti, které vám pomohou vykouzlit příjemné vánoční chvilky plné klidu a pohody.

... více informací
Krkonošská zimní sezóna začne na svahu Černé hory

Děla pracují naplno a sněhu přibývá. Ve všech větších zimních středicích Krkonoš se příravuje nová zimní sezona. Na Černé hoře SkiResort v pátek plánuje spuštění prvního vleku.

... více informací
Výstava Betlémů
listopad
27

V památníku K. V. Raise v Lázních Bělohrad zazní opět po roce vánoční hudba.

... více informací
Návrat velkého hlasu z Afriky – Melanie Scholtz Quartet

Před čtyřmi lety debutovala v Čechách právě na Jazzinci a byla jako zjevení. Emocemi nabitý hlas, který má v sobě hrubost i samet, vulkán i konejšivý vánek.

... více informací
Rýchorská vánočka – soutěž

5. ročník soutěže O nejlepší vánočku pod Rýchorami. Na programu je samozřejmě ochutnávka vánoček - hodnocení diváky a porotou, ukázka pletení vánočky, ...

... více informací
František Nedvěd se skupinou TIE-BREAK

František Nedvěd - jedna z nejvýznamnějších osobností české country-folkové hudby. Je autorem mnoha slavných – dnes již zlidovělých písní.

... více informací
10. Český řemeslný trh pod Obry

Do Hostinného se sjedou řemeslníci z měst, obcí a vísek z celých Čech i Moravy. Autoři přivezou textilní hračky, polštářky, kapsáře, aranžmá z přírodních materiálů, podmalbu na skle, šperky a bižuterii, svíčky, batiku, ....

... více informací
Martinský lampionový průvod

Průvod od restaurace Lánovský Dvůr k základní škole s lampiony, nejlépe vlastnoručně vyrobenými, ale vítány jsou samozřejmě i ty kupované.

... více informací
Věra Klásková – Irské balady

Známé skladby i unikáty z folklorních sbírek a autentických zdrojů. Zpěvačka Věra Klásková (zpěv a kytara) je asi jedinou českou interpretkou tradicionálů z Britských ostrovů, která tyto písně zpívá v originálních anglických verzích.

... více informací
Svatomartinská slavnost

Chcete se dozvědět víc o sv. Martinovi a zároveň prožít se svými dětmi pohodové odpoledne? Čeká vás skvělý svatomartinský oběd (nutno objednat předem) a dílničky pro vaše nejmenší.

... více informací
Hořice JazzNights 2015

Mezinárodní jazzový festival se letos uskuteční v termínu 4. 11. - 7. 11. 2015. Zveme všechny fanoušky jazzu na 21. ročník JazzNights 2015 Hořice.

... více informací
Medové slavnosti
říjen
31

Babí léto přináší II. ročník Medových slavností aneb lidový řemeslný jarmark ve Špindlerově Mlýně.

... více informací
Dolnolánská drakiáda

V sobotu 10. října od 10:00 hodin proběhne již tradiční Dolnolánovská drakiáda na bývalém zemědělském letišti.

... více informací
Rokytnická Svatomichaelská pouť

V sobotu odpoledne je připraven kulturní program - pouť bude zahájena rokytnickými mažoretkami, pro děti je připravena pohádka a kouzelník, k poslechu zahraje Krkonošská dechovka a kapela S /nad/váhou. Během celého dne bude jezdit zdarma vláček z náměstí na pouť a k lanové dráze na Lysou horu.

... více informací
Bleší trh ve Vrchlabí

Srdečně vás zveme na podzimní blešáček s bleší kavárnou ve Vrchlabí.

... více informací
Výstava fotografií Pavla Taclíka - Krkonoše

Vernisáž fotografií Pavla Taclíka „Krkonoše“ se uskuteční v pátek 2. 10. 2015 od 17.00 hodin.

... více informací
Atraktivní nabídka pro milovníky lyžování na 190 kilometrech sjezdovek a 34 lanovkách a 141 vlecích

Lyžujete rádi? Máte zájem více poznat další lyžařská centra? Chcete ochutnat jízdu na velkém území v Česku? Pořiďte si Czech Skipass! Proč? Společný Czech Skipass umožňuje lyžovat ve 23 českých skiareálech po celé republice. V Krkonoších konkrétně ve Skiareálu Špindlerův Mlýn, ve SkiResortu Černá Hora – Pec (Černá hora - Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Velká Úpa, Svoboda n. Úpou, Černý Důl), ve Ski Areálu Malá Úpa, Ski Family Dolní Dvůr, ve Vítkovicích a v Herlíkovicích -Bubákově.

... více informací
Jazzinec 2016
říjen
01

Mezinárodní festival nejenom jazzu a nejenom regionálního rozsahu. Nový ročník zahájí trio Cissokho-Brönnimann-Hason African Project koncertem The Art Of Storytelling – Umění vyprávění.

... více informací
Další stránky