Novinky

Aktuální informace nejen z našeho hotelu, ale i Harrachova a jeho okolí.

Pivofest 2016 - Trutnov

V Trutnově vypukne v sobotu 11. června tradiční PIVOFEST. Letošní 13. ročník láká nejen na rekordní počet zúčastněných pivovarů, ale také na našlapaný hudební program.

... více informací
Horský maraton EPO Trailmaniacs 2016

Druhou červnovou sobotu odstartuje mezinárodní mistrovství České republiky v horském maratonu, které závodníky povede po polské i české straně Krkonoš.

... více informací
Noc Kostelů v Harrachově

I harrachovský kostel sv. Václava se zapojí do celorepublikové akce Noc kostelů.

... více informací
Zahájení lázeňské sezóny

Po celý den na třech místech bude probíhat atraktivní kulturní program, vhodný pro všechny věkové kategorie. Letošní lázeňská sezona bude zahájena v sobotu 4. června.

... více informací
Cirk - UFF - Trutnov

Unikátní festival nového cirkusu, během kterého se nejenom divadelní sál v UFFU a přilehlé šapitó, ale i ulice města, zaplní kejklíři, artisty i akrobaty, prostě všemi, kteří k novému cirkusu patří.

... více informací
Hornické muzeum v Harrachově – expozice, která Vás zaujme + soutěž pro rodiny s dětmi

Když vás při návštěvě Harrachova omrzí hory a dostanete chuť na trochu kultury, zábavy a poučení, můžete navštívit expozice Hornického muzea, k němuž patří veřejnosti zpřístupněná podzemní prohlídková štola.

... více informací
Dětský den na lanovce v Harrachově

Kdy: 1. Června 2016. Cena 10,- Kč na lanovou dráhu nebo na jednotlivé vstupy (nafukovací trampolína a skákací hrad).

... více informací
2 tipy jak si užít den dětí v Krkonoších

Připravte svým dětem na jejich svátek nevšední zážitky v podobě speciálních představení a programů a dalších zážitků. Den dětí se nebude slavit jen 1. června, řada zajímavých akcí vás čeká už o víkendu 28. a 29. května.

... více informací
Den dětí v Zoo Dvůr Králové

Návštěvníky dvorské zahrady čeká o víkendu pestrý program. Sobota 28. května bude patřit oslavě Mezinárodního dne dětí a křtu čokolád Safari se Sabinou Laurinovou a kuchařkou Vendy. V neděli v zoo slavnostně přivítají hrochy a představí nově vznikající západoafrické městečko Tiébélé.

... více informací
Špindlerovské otevírání léta

Již tradiční otevírání léta, při kterém návštěvníky čeká bohatý program. Jeho centrum bude v prostoru dolní stanice lanovky Sv. Petr, kde bude představena jarní dílna, zábavné, outdoorové i sportovní aktivity.

... více informací
HARRACHOVSKÝ MAMUT, výzva pro všechny odvážné hasiče

Po dvou letech se vrací do horského areálu skokanských můstků prestižní závod HARRACHOVSKÝ MAMUT, který se uskuteční v rámci 3. závodu Českého poháru v disciplínách T. F. A. Silový a vytrvalostní závod, ve kterém si hrábne každý na dno svých sil, odstartuje 25. května 2016.

... více informací
Tip na krásný výlet - Labský vodopád v Labském dole - Krkonoše

Krkonoše jsou hlavní vodopádovou oblastí v České republice. Nachází se zde množství vodopádů, dosahují úctyhodných výšek. Díky čtvrtohornímu zalednění se v Krkonoších vyvinuly nejvyšší vodopády České republiky, které se někdy dokonce objevují v přehledech nejvyšších vodopádů Evropy.

... více informací
Krajem spisovatele Josefa Šíra

Již 8. ročník cyklistického a pěšího výletu po stopách krkonošského učitele a hornobranského rodáka.

... více informací
Den Městyse – v Černém Dole

Již 5. ročník oslav, tentokrát 452 let založení Černého Dolu.

... více informací
Pochod Hrádeček - Trasa vede kolem Hrádečku Václava Havla.

Již 6. ročník tradičního pochodu Hrádeček, který vede Naučnou stezkou Okolo Pekelského vrchu v délce 10,4 km okolo Hrádečku Václava Havla. Trasa začíná na parkovišti u Areálu Mladé Buky.

... více informací
300 zatáček Gustava Havla

54. ročník slavného motocyklového závodu na městském okruhu v Hořicích od 21. do 22. 5. 2016.

... více informací
Pochod Krkonošské pivní stezky

4 minipivovary, 4 navařené pivní speciály, 4 gurmánské speciality z regionálních produktů, 4 turistická zastavení na trase z Vrchlabí až na vrcholky Krkonoš. Bohatý doprovodný program s pivem, jídlem a dobrou muzikou.

... více informací
Nechte na hlavě - výstava v Krkonošském muzeu ve Vrchlabí

Co je kapižón, tureček či vápeník? Nejsou to žádné pohádkové postavičky, ale různé typy dámských čepců. Nejen tyto, ale například též množství vojenských, hasičských i policejních čepic a helem, si můžete prohlédnout na výstavě „Nechte na hlavě“ v Krkonošském muzeu Správy KRNAP ve Vrchlabí.

... více informací
Zahájení cyklistické sezóny na Žacléřsku

Tradiční zahájení cyklistické sezóny na Žacléřsku. Start v 10:00 před muzeem a infocentrem na Rýchorském náměstí v Žacléři.

... více informací
Májový jarmark v Jilemnici

Tradiční jarmark na jilemnickém náměstí vám nabídne velké množství zboží rozličného druhu a využití a doprovodný kulturní program v podobě vystoupení ZŠ Komenského, ....

... více informací
Další stránky