Novinky

Aktuální informace nejen z našeho hotelu, ale i Harrachova a jeho okolí.

Krkonošská 70
březen
04

Veřejný závod v běhu na lyžích je legendárním závodem hlídek, ale i jednotlivců. Krkonošská 70 se ze série závodů Stopa pro život řadí mezi nejstarší, nejdelší a nejnáročnější závod.

... více informací
Čtvero ročních dob v Ledáriu

Inflagranti, moderní dívčí elektrické smyčcové trio vystoupí v 18:00 v Ledáriu na Pláních nad Špindlerovým Mlýnem.

... více informací
Winter Tour na Benecku

Souboj vozů na sjezdovce Kejnos na Benecku. Který vůz vyjede nejvýš? Další zastávka naší Winter Tour u dolní stanice lanovky Kejnos na Benecku v Krkonoších. Program je opět opravdu nabitý a máte se na co těšit!

... více informací
MTB Chinese Downhill Špindlerův Mlýn

Chinese downhill je šílený zimní downhillový závod na horských kolech, který nepořádá nikdo jiný než legendární český biker Michal Maroši.

... více informací
Pašeráckej vejkend v Rokytnici nad Jizerou

Přijďte se vrátit do dávných dob a pozdravte se s přáteli u pravé Krkonošské zabíjačky, jitrničky či voňavého ovárku. Tak jako každou zimu, tak i během únorového pátku nás přijdou pozdravit na Dolní náměstí pašeráci s lyžníky.

... více informací
Skiareál Horní Domky - Roky Open Cup

Více než metr sněhu na 17 km skvěle upravených sjezdových tratí všech obtížností nabízí skiareál Rokytnice nad Jizerou.

... více informací
Valentýn v Zoo Dvůr Králové

Zamilovaný pár může přijít do zoo za cenu jedné vstupenky. Hotel Safari nabízí valentýnský balíček, Restaurace u Lemura valentýnské menu a Zooshop slevu na dárky ve výši 10%.

... více informací
První ročník Snow rugby Harrachov

Kdo ještě nikdy neviděl zápasy rugby na sněhu, tak musí v sobotu 11. února 2017 vyrazit do areálu velkých můstků v Harrachově.

... více informací
Jilemnice – kolébka českého lyžování

V Jilemnici najdete nejstarší samostatný lyžařský spolek, který organizuje sportovní lyžování již od roku 1894. Navštívit zde můžete Krkonošské muzeum s expozicí počátků českého lyžování nebo Zvědavou uličku s domy posunutými vždy o jednu okenní osu blíž do ulice.

... více informací
Český pohár v biatlonu v Harrachově

Český pohár v biatlonu 2016/2017 dorostu a dospělých, 4. 2. - 5. 2. 2017 v Harrachově.

... více informací
Mistrovství Pecky v běhu na historických lyžích 2017

Na peckovském koupališti se tradičně počátkem února koná setkání přátel běhu na lyžích. Hlavní náplní je závod v běhu na historických lyžích v dobových kostýmech.

... více informací
Red Bull Homerun Špindlerův Mlýn

Hromadný závod pro lyžaře i snowboardisty aneb výzva pro nejrychlejší borce na svahu se odehraje ve Špindlerově Mlýně 4. (nebo 11.) února.

... více informací
Memoriál Dr. Jana Vedrala

Memoriál Dr. Jana Vedrala - Letos se uskuteční další ročník mezinárodního závodu FIS Memoriál Dr. Jana Vedrala v kategorii Masters. Závodit se bude ve třech alpských disciplínách - Slalom, Obří slalom a Super-G. Uvidíte zde parádní lyžařské výkony závodníků ve věkové kategorii 30 – 90 let!

... více informací
Czech Snow Polo Masters 2017

Ve Špindlu se koná již čtvrtý ročník koňského póla na sněhu, které je vždy neobyčejnou podívanou. Během dvou dnů je k vidění několik zápasů na dojezdu sjezdovek ve Svatém Petru.

... více informací
Skiareál Horní Domky - Roky Open Cup

Další super lyžařský víkend je před námi a my se těšíme, že přivítáme jak rekreační, tak závodní lyžaře. V neděli pořádáme devatenáctý ročník veřejných závodů o super cenu s názvem ROKY OPEN CUP. Závod je určen pro širokou veřejnost, kdo se chce zúčastnit, potřebuje soutěživého ducha a odvahu.

... více informací
Kaml Cup ve skoku a severské kombinaci v Harrachově

V areálu skokanských můstků na Kamlu se bude 28. - 29. 1. 2017 konat závod Kaml Cup ve skoku a severské kombinaci.

... více informací
Historické závody rohaček

Obnovená tradice v Malé Úpě - sjezdy na historických saních rohačkách.

... více informací
Jilemnická 50
leden
28

Již desátý ročník oblíbeného závodu konaného v Jilemnici, „kolébce českého lyžování“, jejíž Český krkonošský spolek SKI je nejstarší samostatný lyžařský spolek v českých zemích. Přijďte okusit atmosféru tohoto jedinečného závodu na vlastní kůži.

... více informací
Just Ride Špindlerův Mlýn

Snowboardový happening Just Ride si užijete ve Špindlerově Mlýně. Základem akce jsou demo centra předních snowboardových značek, které připraví své produkty k testování pro širokou veřejnost.

... více informací
Sněžka Sherpa cup

Závod horských nosičů. Vynést na zádech 40 kg je pěkná dřina. A co teprve, když je nesete z Pece pod Sněžkou až na Sněžku.

... více informací
Další stránky