Harrachov

Vyzkoušejte slevovou kartu Harrachov Card

Harrachov CARD

Město Harrachov nabízí svým návštěvníkům speciální výhodnou věrnostní kartu, díky které lze ušetřit tisíce korun na vaší dovolené. Kartu Harrachov Card s mnoha slevami od permanentek, přes wellness centra, muzea až po návštěvu zoo nebo sklárny, můžete získat zcela zdarma.

HARRACHOV CARD

Stále přemýšlíte kam na dovolenou?

Největší horské středisko západních Krkonoš – Harrachov má svým hostům co nabídnout po celý rok. Harrachov, to není jen zima, sníh a lyžování. Aktivní dovolená, adrenalinové zážitky, relax či odpočinek, to vše si můžete dopřát plnými doušky i během léta a přitom čerpat různé slevy a výhody s věrnostní kartou HARRACHOV CARD.

Díky HARRACHOV CARD vás vyveze lanová dráha levněji až na vrchol Čertovy hory, kde máte na výběr z nesčetného množství pěších či cyklo tras a možnost vydat se za poznáváním krás Krkonoš nebo se vrátit lanovkou zpět do Harrachova. Návštěva wellness spojená s relaxováním a odpočinkem bude jistě odměnou nejen pro tělo, ale i duši po více či méně náročném turistickém výletu.

Další možnosti s Harrachov CARD

Také za nepříznivého počasí je tu pro vás spousta možností, jak prožít den s HARRACHOV CARD – návštěva krytého plaveckého bazénu, či výlet za kulturou a historií do muzeí v Harrachově a okolí vám jistě zpříjemní vaši dovolenou.

S výhodnou kartou HARRACHOV CARD se můžete vydat i za hranice Harrachova a přitom stále výhodněji a se slevami. Prohlídka kozí farmy a brusírny perlí v Pěnčíně, plavecké bazény, či muzea a mnoho dalších. Na výlet se můžete s HARRACHOV CARD vydat také do sousedního Polska a jistě se nudit nebudete -Termální lázně, uranové štoly, western park, bobová dráha a další – stačí si jen vybrat.

Díky HARRACHOV CARD můžete prožít nádhernou aktivní dovolenou a přitom šetřit rodinný rozpočet.

Wellness hotel Svornost nabízí Harrachov Card ZDARMA.

MENU

Rezervujte si pobyt

ON-LINE
RESERVIERUNG

ANREISE:
ABREISE:
ERWACHSENE:
KINDER (UNTER 15 JAHRE):
PROMOKODE:

DIE GÜNSTIGSTEN ZIMMERPREISE!

DIE GÜNSTIGSTEN ZIMMERPREISE!

FLEXIBLE BUCHUNGSBEDINGUNGEN

FLEXIBLE BUCHUNGSBEDINGUNGEN

ON-LINE
REZERVACE

DATUM PŘÍJEZDU:
DATUM ODJEZDU:
POČET DOSPĚLÝCH:
DĚTI (DO 15 LET):
PROMO KÓD:

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY POKOJŮ!

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY POKOJŮ!

fLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!

fLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!