Snow splash 2018 - zábavná lyžařská soutěž Benecko

Snow splash 2018 - zábavná lyžařská soutěž Benecko

09.03.2018 - 11.03.2018

  • Místo konání: Benecko

Kdy: 9. březen 2018 - 11. březen 2018
Kde: Skiareál Benecko

Při zábavné soutěžní akci Snowsplash na Benecku u Vrchlabí se nabízí nejen lyžovat na sněhu. Ale za hudebního a bohatého doprovodného programu pro děti a celé rodiny se pokusit přejet vodní plochu.

Každý ročník akce Snow splash jde o to, kdo se co nejrychleji rozjede a profrčí ledovou vodou. Připraven je bohatý hudební program kapel pro velké i malé. Tzv. „Veselé soboty“ jsou zde v ski areálu Benecka připraveny na výhodné celodenní lyžování.

Oproti loňskému ročníku se v roce 2018 nebude akce jednodenní, ale víkendová - od pátku do neděle.

Během těchto dnů bude veřejnosti k dispozici testování lyží, dětský animátor, koncerty hudebních kapel, sportovní a zábavné vyžití pro děti i dospělé, sportovní aktivity - skikros, slalom, přejezd jezírka. Součástí bude i závod v netradičním horském triatlonu - sjezd na lyžích, běh a horské kolo.

Výborná úprava, velké množství běžkařských tras, rozhledy do kraje a vysoká nadmořská výška, to je kombinace podmínek pro jedno z nejpříjemnějších lyžování u nás. Krkonoše na běžkách nebo v létě v beneckém Tubing parku na horských kárách je další možnost si Benecko užít.

 

zpět