Open air festival Keltská noc v Harrachově

Open air festival Keltská noc v Harrachově

03.08.2017

  • Místo konání: Harrachov

Kdy: 3. srpen 2017 - 5. srpen 2017
Kde: Harrachov

3. – 5. 8. 2017 proběhne v Harrachově na doskočišti Mamutího můstku festival Keltská noc. Festival si připisuje hned dvě výjimečná prvenství. A to za hudební přehlídku s nejlepším výhledem a zároveň je i v nejvyšší nadmořské výšce v ČR!

Keltská noc 2017: punková klasika i popovější nota
Program festivalu se letos bude držet své každoroční klasiky. Páteční i sobotní hudební program začíná na podiu pod obřím můstkem již před polednem a oba dny jsou opět hudebně rozděleny podle gusta návštěvníků.

Areál festivalu umístěný na travnatém prostoru doskočiště mamutího harrachovského můstku pojme až 8 000 návštěvníků, ti se vzhledem k vrtochům krkonošského počasí často rozhodují k návštěvě Keltské noci až na poslední chvíli. Stanovat přímo v krkonošské přírodě lze i letos zdarma a to přímo na dojezdové ploše skokanských můstků, letos tedy návštěvníky nečekají žádné výšlapy od stanů k festivalovému areálu.
Dětský koutek bude doplněn o další dětské atrakce, mimo jiné oblíbený nafukovací hrad a na své si přijdou i na adrenalinu závislí jedinci. Nově si letos budou moci vyzkoušet Bungee Jumping z televizní věže, která se tyčí přímo nad areálem festivalu.
 
Předběžný program festivalu Keltská noc 2017:
Tři sestry
Václav Neckář
Tata Bojs
Xindl X
Visací Zámek
Mňága a Žďorp
Krucipüsk
Jiří Schmitzer
SPS
Totální Nasazení
E!E
Plexis
Doctor P.P.
DeBill Heads
Synové výčepu
1st Choice
Queens of Everything
Imodium
Apple Juice
Kohout Plaší Smrt
Až Naprší a Uschne
MZH
VHS
Krakonošská dechovka
a další

 

zpět