Gurmáni na sněhu v Rokytnici nad Jizerou

Gurmáni na sněhu v Rokytnici nad Jizerou

03.03.2018

  • Místo konání: Rokytnice nad Jizerou

Kdy: 3. březen 2018
Kde: Skiareál Rokytnice nad Jizerou

Skiareál Rokytnice nad Jizerou zve všechny milovníky lyžování a dobrého jídla na netradiční zážitkovou akci s výstižným názvem Gurmáni na sněhu. Akce se uskuteční již tuto sobotu 3. března ve skiareálu Horní Domky na svazích Lysé hory.

Trojice českých kuchařských mistrů v čele se Zlatým šéfkuchařem 2015 Honzou Punčochářem nabídnou vybrané kulinářské pochoutky a jako předkrm se bude podávat čerstvý ranní manšestr pro omezený počet lyžařů.

Zájemci o gurmánskou lyžovačku si mohou zakoupit VIP SKI balíček v hodnotě 1 890 Kč, v rámci kterého bude jen pro ně vyhrazena čerstvě upravená sjezdovka v čase od 7:00 do 8:00 hodin a zahrnující vstup do VIP Sushi Zóny, kde se budou podávat vybrané lahůdky z čerstvých ryb. Kdo si přispí, může využít speciálního menu přímo v restauraci Černý potok, které bude připraveno pro všechny. Kapacita je 50 hostů.
 
VIP SKI balíček je možné rezervovat na infolince skiareálu tel: 733 733 053 nebo prostřednictvím emailové adresy info@skiroky.cz nejpozději do pátku 2. 3. 22:00 hodin. Poté si zájemci v sobotu ráno 3. 3. speciální skipas uhradí přímo na pokladně LD Horní Domky, která bude otevřená již od 6:30 hod.
 
Jestliže patříte mezi ty, kteří milují jak zimní radovánky, tak dobré jídlo, neměli byste v sobotu chybět na sjezdovce v Rokytnici.

 

zpět