Novinky

Aktuální informace nejen z našeho hotelu, ale i Harrachova a jeho okolí.

Nová regionální turistická hra KRÁLOVÉDVORSKO

Praktickým průvodcem po atraktivních místech kraje romantických šílenců vám bude letos nově připravená regionální turistická hra KRÁLOVÉDVORSKO. Základem hry je brožura s herním plánem, kterou návštěvníci získají po zaplacení vstupného buď v Městském muzeu ve Dvoře Králové nad Labem, v ZOO Dvůr Králové, nebo ji dostanou v Informačním centru v Kuksu po nákupu produktů v hodnotě alespoň 100 Kč.

... více informací
Novinka v Krkonoších! Pašerák – letní minicyklobus

Maloúpský minicyklobus Pašerák spojuje Malou Úpu s polskými sousedy Kowary, Karpaczí a pokračuje dále přes Szklarskou Porebu do Harrachova. Nabízí nejen nespočet horských túr, ale i výlety za poznáním.

... více informací
9. Maloúpský jarmark

Ukázky výroby a prodej tradičních krkonošských výrobků, středověké hry, divadlo pro děti.

... více informací
Den bitvy 27. 6. 1866

Vzpomínková akce na pro Rakušany jedinou vítěznou bitvu na severním bojišti v prusko-rakouské válce 1866 za účasti klubů vojenské historie z mnoha míst ČR.

... více informací
Špindlerovská pouť

Tradiční pouťové veselí s bohatým sportovním a kulturním programem pro děti i dospělé, včetně příjezdu „Pána hor“, Krakonoše se svou družinou.

... více informací
Výstup Lánovských na Sněžku

12. ročník turistického pochodu, 2 varianty - 24 km (infocentrum -Tetřeví boudy a zpět) nebo 46 km (infocentrum - Sněžka a zpět).

... více informací
Závody v běhu do vrchu Janské Lázně – Černá hora

11. Mistrovství světa v běhu do vrchu, ve kterém budou startovat dívky a chlapci ve věku 16 – 17 let, jednotlivci a čtyřčlenné národní týmy.

... více informací
MAGICKÝ DEN Sv. Jana v Janských Lázních

Den s tradicemi a tvořivé dílny pro děti - výroba bylinných lektvarů, nálevů, čajů a poznávání léčivých bylin, svatojánské ohně.

... více informací
Festival Jeden svět

Už potřetí se v Jilemnici bude konat filmový festival Jeden svět, 23. - 25.6.2016. Cílem festivalu je přinést do jilemnického Kina 70 netradiční filmy.

... více informací
Tip na výlet v Krkonoších - Pančavský vodopád - nejvyšší vodopád v Čechách

Nejvyšší vodopád v České republice, s výškou 148 m, se v několika stupních řítí skalnatým srázem z hrany Pančavské louky na dno Labského dolu. Nachází se v Krkonošském národním parku, přibližně 1 km jižně od Labské boudy.

... více informací
Jablonecký country festival

Přijďte se zaposlouchat do táborových písní, zavzpomínat na své dětství a mládí.

... více informací
Pohádkový les v Pasekách nad Jizerou

Tato oblíbená akce se koná pravidelně v polovině června v Pasekách nad Jizerou.

... více informací
Navijákový den na letišti ve Vrchlabí

Velmi oblíbená akce pro veřejnost umožní proletět se na větroni L13A Blaník na navijáku, a to za symbolickou jednotnou cenu 150 Kč.

... více informací
Přehrada Les Království na Labi nad Dvorem Králové nad Labem. Tip na víkendový výlet!

Díky své poloze v zalesněném údolí řeky Labe a svým architektonickým ztvárněním je přehrada jednou z nejkrásnějších v celé České republice a snad i proto byla v roce 1964 prohlášena národní technickou památkou.

... více informací
Krakonošova stovka

Přijměte pozvání na tradiční a už 50. ročník závodu - KRAKONOŠOVA STOVKA. Dálkový pochod na 100, 55, 25, 10 a 3 km startuje tradičně ve Vrchlabí, jedné z bran Krkonoš.

... více informací
Slavnosti pod majákem Járy Cimrmana

Na dvoudenní slavnosti (11. - 12.6.) jsou zváni všichni příznivci cyklistiky, Cimrmanovy doby, laskavého humoru, recese a dobré nálady.

... více informací
Dobývání hradu Pecka

Přijďte se skupinou historického šermu, REGO z Vrchlabí, dobít hrad Pecka. Je to již 17. ročník tradiční a oblíbené akce, která Vás opět zavede do divadelně laděného válečného příběhu z časů minulých.

... více informací
Pivofest 2016 - Trutnov

V Trutnově vypukne v sobotu 11. června tradiční PIVOFEST. Letošní 13. ročník láká nejen na rekordní počet zúčastněných pivovarů, ale také na našlapaný hudební program.

... více informací
Horský maraton EPO Trailmaniacs 2016

Druhou červnovou sobotu odstartuje mezinárodní mistrovství České republiky v horském maratonu, které závodníky povede po polské i české straně Krkonoš.

... více informací
Noc Kostelů v Harrachově

I harrachovský kostel sv. Václava se zapojí do celorepublikové akce Noc kostelů.

... více informací
Další stránky