Novinky

Aktuální informace nejen z našeho hotelu, ale i Harrachova a jeho okolí.

Tip na výlet v Krkonoších - Pančavský vodopád - nejvyšší vodopád v Čechách

Nejvyšší vodopád v České republice, s výškou 148 m, se v několika stupních řítí skalnatým srázem z hrany Pančavské louky na dno Labského dolu. Nachází se v Krkonošském národním parku, přibližně 1 km jižně od Labské boudy.

... více informací
Jablonecký country festival

Přijďte se zaposlouchat do táborových písní, zavzpomínat na své dětství a mládí.

... více informací
Pohádkový les v Pasekách nad Jizerou

Tato oblíbená akce se koná pravidelně v polovině června v Pasekách nad Jizerou.

... více informací
Navijákový den na letišti ve Vrchlabí

Velmi oblíbená akce pro veřejnost umožní proletět se na větroni L13A Blaník na navijáku, a to za symbolickou jednotnou cenu 150 Kč.

... více informací
Přehrada Les Království na Labi nad Dvorem Králové nad Labem. Tip na víkendový výlet!

Díky své poloze v zalesněném údolí řeky Labe a svým architektonickým ztvárněním je přehrada jednou z nejkrásnějších v celé České republice a snad i proto byla v roce 1964 prohlášena národní technickou památkou.

... více informací
Krakonošova stovka

Přijměte pozvání na tradiční a už 50. ročník závodu - KRAKONOŠOVA STOVKA. Dálkový pochod na 100, 55, 25, 10 a 3 km startuje tradičně ve Vrchlabí, jedné z bran Krkonoš.

... více informací
Slavnosti pod majákem Járy Cimrmana

Na dvoudenní slavnosti (11. - 12.6.) jsou zváni všichni příznivci cyklistiky, Cimrmanovy doby, laskavého humoru, recese a dobré nálady.

... více informací
Dobývání hradu Pecka

Přijďte se skupinou historického šermu, REGO z Vrchlabí, dobít hrad Pecka. Je to již 17. ročník tradiční a oblíbené akce, která Vás opět zavede do divadelně laděného válečného příběhu z časů minulých.

... více informací
Pivofest 2016 - Trutnov

V Trutnově vypukne v sobotu 11. června tradiční PIVOFEST. Letošní 13. ročník láká nejen na rekordní počet zúčastněných pivovarů, ale také na našlapaný hudební program.

... více informací
Horský maraton EPO Trailmaniacs 2016

Druhou červnovou sobotu odstartuje mezinárodní mistrovství České republiky v horském maratonu, které závodníky povede po polské i české straně Krkonoš.

... více informací
Noc Kostelů v Harrachově

I harrachovský kostel sv. Václava se zapojí do celorepublikové akce Noc kostelů.

... více informací
Zahájení lázeňské sezóny

Po celý den na třech místech bude probíhat atraktivní kulturní program, vhodný pro všechny věkové kategorie. Letošní lázeňská sezona bude zahájena v sobotu 4. června.

... více informací
Cirk - UFF - Trutnov

Unikátní festival nového cirkusu, během kterého se nejenom divadelní sál v UFFU a přilehlé šapitó, ale i ulice města, zaplní kejklíři, artisty i akrobaty, prostě všemi, kteří k novému cirkusu patří.

... více informací
Hornické muzeum v Harrachově – expozice, která Vás zaujme + soutěž pro rodiny s dětmi

Když vás při návštěvě Harrachova omrzí hory a dostanete chuť na trochu kultury, zábavy a poučení, můžete navštívit expozice Hornického muzea, k němuž patří veřejnosti zpřístupněná podzemní prohlídková štola.

... více informací
Dětský den na lanovce v Harrachově

Kdy: 1. Června 2016. Cena 10,- Kč na lanovou dráhu nebo na jednotlivé vstupy (nafukovací trampolína a skákací hrad).

... více informací
2 tipy jak si užít den dětí v Krkonoších

Připravte svým dětem na jejich svátek nevšední zážitky v podobě speciálních představení a programů a dalších zážitků. Den dětí se nebude slavit jen 1. června, řada zajímavých akcí vás čeká už o víkendu 28. a 29. května.

... více informací
Den dětí v Zoo Dvůr Králové

Návštěvníky dvorské zahrady čeká o víkendu pestrý program. Sobota 28. května bude patřit oslavě Mezinárodního dne dětí a křtu čokolád Safari se Sabinou Laurinovou a kuchařkou Vendy. V neděli v zoo slavnostně přivítají hrochy a představí nově vznikající západoafrické městečko Tiébélé.

... více informací
Špindlerovské otevírání léta

Již tradiční otevírání léta, při kterém návštěvníky čeká bohatý program. Jeho centrum bude v prostoru dolní stanice lanovky Sv. Petr, kde bude představena jarní dílna, zábavné, outdoorové i sportovní aktivity.

... více informací
HARRACHOVSKÝ MAMUT, výzva pro všechny odvážné hasiče

Po dvou letech se vrací do horského areálu skokanských můstků prestižní závod HARRACHOVSKÝ MAMUT, který se uskuteční v rámci 3. závodu Českého poháru v disciplínách T. F. A. Silový a vytrvalostní závod, ve kterém si hrábne každý na dno svých sil, odstartuje 25. května 2016.

... více informací
Tip na krásný výlet - Labský vodopád v Labském dole - Krkonoše

Krkonoše jsou hlavní vodopádovou oblastí v České republice. Nachází se zde množství vodopádů, dosahují úctyhodných výšek. Díky čtvrtohornímu zalednění se v Krkonoších vyvinuly nejvyšší vodopády České republiky, které se někdy dokonce objevují v přehledech nejvyšších vodopádů Evropy.

... více informací
Další stránky